Dimension of Anime Inspiration
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Dimension of Anime Inspiration este un forum dedicat tuturor fanilor anime care doresc sa-si petreaca timpul impreuna cu alte persoane cu aceeasi ocupatie, aici va puteti arata talentul de scriitor si desenator.Te asteptam si pe tine sa te inscrii !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Konichiwaa,lumee!!:)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Reverie Metherlence

Reverie Metherlence


Mesaje : 32
Data de înscriere : 29/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Unde esti si tu

Konichiwaa,lumee!!:) Empty
MesajSubiect: Konichiwaa,lumee!!:)   Konichiwaa,lumee!!:) EmptyMar Dec 29, 2009 10:52 pm

Hi,hi...numele meu este Oana, 13 ani, Ploiesti.Eu's mai speciala.De ce?Poi din perspectiva mea fiecare persoana s-ar descrie fizic si umpic psihic...ei bine...eu n-am facut asta!!!Smile)Tot ce pot spune despre mine este ca sunt CRAZY!!Nu va speriati sunt si cuminte.Ummm...ce mai pot spune....ca orice persoana de pe site, logic ca imi plac si ANIMEURILe si MANGAURILE...deaia incerc sa cumpar online mangauri si gramatica japoneza de pe www.mangashop.ro ,dar exista si o regula parinteasca pe aci TT.TT
Bucurativa de site!Dupa mine e destul de dragutz...chiar daca sunt a 3 sau a 4 persoana inregistrata:)))
Sus In jos
Keira Ryuzoku
Admin
Keira Ryuzoku


Mesaje : 318
Data de înscriere : 17/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Boulevard of broken dreams

Konichiwaa,lumee!!:) Empty
MesajSubiect: Re: Konichiwaa,lumee!!:)   Konichiwaa,lumee!!:) EmptyMier Dec 30, 2009 3:13 pm

Ohayo,Oana si Welcome pe forum!!! cheers Distractie placuta si Happy Posting!
Sus In jos
https://magicdimension-dream.forumgratuit.ro
 
Konichiwaa,lumee!!:)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dimension of Anime Inspiration :: Administratie :: Nou veniti-
Mergi direct la: