Dimension of Anime Inspiration
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Dimension of Anime Inspiration este un forum dedicat tuturor fanilor anime care doresc sa-si petreaca timpul impreuna cu alte persoane cu aceeasi ocupatie, aici va puteti arata talentul de scriitor si desenator.Te asteptam si pe tine sa te inscrii !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 hey there!!!

In jos 
AutorMesaj
tHe_MAniaC/GiRl

tHe_MAniaC/GiRl


Mesaje : 1
Data de înscriere : 06/02/2010
Varsta : 26
Localizare : ah...in fata calculatorului??/:)

hey there!!! Empty
MesajSubiect: hey there!!!   hey there!!! EmptySam Feb 13, 2010 10:50 pm

salz!!cmf?oke deci pe mine ma cheama maria(nasol nume nuu?da jtiu)in fine stAU in ploiesti invat la sf vineri in cls a 6...mai tre alte detalii dinastea??nu
stiam eu!!
asa sa stiti deacum ca no sa intru bprea des(din pacate)asaaaaa......
sa ma gandesc cear mai trebui sa stiti voi despre mine??
a da am 12 ani(mdeah da daca vam zis cls era subinteles...)mdea....alceva?a da :pitic(se stie cine) nu tre sami vezi desenele si ficu pt ca sunt niste porcarii si pt ca leam pierdut:dsorry:d
alceva nush ce sa va mai spun....imi place sa ma distrez sami fac prieteni etc etc si sa stiti ca nam citit nicio regula...nici de pe forumu asta nici de nicaieri asa ca daca le incalc ceea ce mi se intampla des pe alte forumuri fiti intelegatori:dnu car trebui sa fiti:))
ok deci cam asta ar fi tot ....cred....in fine deocamdata asta e tot:d
va pup pe toti:*aaa era sa uit dragutz forum imi place Mad:x
Sus In jos
 
hey there!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dimension of Anime Inspiration :: Administratie :: Nou veniti-
Mergi direct la: