Dimension of Anime Inspiration
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Dimension of Anime Inspiration este un forum dedicat tuturor fanilor anime care doresc sa-si petreaca timpul impreuna cu alte persoane cu aceeasi ocupatie, aici va puteti arata talentul de scriitor si desenator.Te asteptam si pe tine sa te inscrii !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nana (anime-ul)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Reira

Reira


Mesaje : 277
Data de înscriere : 30/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Where is music ^_^

Nana (anime-ul) Empty
MesajSubiect: Nana (anime-ul)   Nana (anime-ul) EmptyMier Dec 30, 2009 6:32 pm

Doamne , ce anime profund . Tocmai l-am terminat de vizionat si spun sincer ca este superb . Legatura de prietenie dintre Nana Komatsu si Nana Osaki este pur si simplu impresionanta . Chiar daca a fost drama si a avut cumva final tragic , m-a impresionat enorm storyline-ul si pot spune ca un asemenea anime cu grafica , coloana sonora si poveste absolut excelente rar se poate intalni . Desi imi pare foarte rau ca in anime Hachiko a ramas cu Takumi de la Trapnest cand mai bine i-ar fi fost cu Nobu , finalul tot a fost frumos si neprevazut . Sincer , este anime-ul meu preferat acum . Voi ce parere aveti ?
Sus In jos
http://www.magicnight.dmon.com
Crystal

Crystal


Mesaje : 47
Data de înscriere : 01/01/2010
Localizare : Orasul ingerilor...

Nana (anime-ul) Empty
MesajSubiect: Re: Nana (anime-ul)   Nana (anime-ul) EmptyVin Ian 01, 2010 9:27 pm

Pai eu am vazut din pacate doar pana la episodul 21>.< desi as fi vrut sa il vad pe tot nu stiu sfarsitul dar oricum mi sa parut excelent anime-ul(chiar daca nu lam vazut pe tot T.T)
Sus In jos
http://world-magic.wikiforum.ro/
 
Nana (anime-ul)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 6 anime-uri
» Cu cine semanati din anime ?
» Care a fost primul vostru anime ?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dimension of Anime Inspiration :: Discutii pentru toti :: Anime-
Mergi direct la: