Dimension of Anime Inspiration
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Dimension of Anime Inspiration este un forum dedicat tuturor fanilor anime care doresc sa-si petreaca timpul impreuna cu alte persoane cu aceeasi ocupatie, aici va puteti arata talentul de scriitor si desenator.Te asteptam si pe tine sa te inscrii !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plictisitorul curs de istorie

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Keira Ryuzoku
Admin
Keira Ryuzoku


Mesaje : 318
Data de înscriere : 17/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Boulevard of broken dreams

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptySam Feb 06, 2010 9:57 pm

-Ce anume o sa se intample?intreba Keira curioasa simtind ca va regreta intrebarea Suspect
Sus In jos
https://magicdimension-dream.forumgratuit.ro
Mya Higurashi
Admin
Mya Higurashi


Mesaje : 32
Data de înscriere : 01/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptyDum Feb 07, 2010 12:41 pm

Am vorbit cu o trupa rock sa vin in 2 minute sa dea un mega concert! Stiu ca profesorul nu va fi de acord, dar se rezolva! Am cumparat un sarpe gigantic ca sa il sperie! Twisted Evil
Sus In jos
Keira Ryuzoku
Admin
Keira Ryuzoku


Mesaje : 318
Data de înscriere : 17/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Boulevard of broken dreams

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptyDum Feb 07, 2010 6:43 pm

-Ai vorbit cu o trupa rock?Iar de sarpele acela gigantic de unde ai facut rost? affraid intreba Keira socata
Sus In jos
https://magicdimension-dream.forumgratuit.ro
Mya Higurashi
Admin
Mya Higurashi


Mesaje : 32
Data de înscriere : 01/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptyDum Feb 07, 2010 7:26 pm

Da! chiar am vb cu o trupa rock! Si vor canta Hard Metal! Iar sarpele l-am luat din Amazon! Cu dedicatie pentru profu de istorie! tongue
Sus In jos
Keira Ryuzoku
Admin
Keira Ryuzoku


Mesaje : 318
Data de înscriere : 17/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Boulevard of broken dreams

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptyLun Feb 22, 2010 11:12 am

-Bietul prof de istorie!!!Sau mai bine zis,bietul sarpe!!!Vrei sa faca indigestie? Twisted Evil
Sus In jos
https://magicdimension-dream.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/08/2010

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 9:20 pm

-Eu am o jumatate de reptila pe care mi-am descoperit-o acum 2 luni. Eu in toata viata mea am fost vegetariana. Dar poate nu ar strica sa imi incep dieta carnivora, ajutandu-l pe sarpele asta sa impart cina cu el, adica pe profesor. Spun eu in soapta, glumind.
Sus In jos
Keira Ryuzoku
Admin
Keira Ryuzoku


Mesaje : 318
Data de înscriere : 17/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Boulevard of broken dreams

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 9:46 pm

-Da! Very Happy Bine gandit,Lum!Cel putin asa nu mai manaca prea mult sarpele si l-am pus si la regim!^^
Sus In jos
https://magicdimension-dream.forumgratuit.ro
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/08/2010

Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 EmptyMar Aug 17, 2010 10:18 pm

Incep sa rad, amuzata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plictisitorul curs de istorie   Plictisitorul curs de istorie - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Plictisitorul curs de istorie
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dimension of Anime Inspiration :: RPG Land :: Cursuri-
Mergi direct la: