Dimension of Anime Inspiration
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Dimension of Anime Inspiration este un forum dedicat tuturor fanilor anime care doresc sa-si petreaca timpul impreuna cu alte persoane cu aceeasi ocupatie, aici va puteti arata talentul de scriitor si desenator.Te asteptam si pe tine sa te inscrii !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aici denka-sama sau Elvira

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Elvira




Mesaje : 1
Data de înscriere : 19/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Aici denka-sama sau Elvira Empty
MesajSubiect: Aici denka-sama sau Elvira   Aici denka-sama sau Elvira EmptyMier Ian 19, 2011 7:08 am

Buna,numele meu este Silvia sau pentru priteni Serena,Elvira, Yuuki sau nebuna.Am 16 ani implinesc, sunt din Bucurescti. Sunt nascuta in 21.10.1994.Imi place foarte mult anime-urile mai ales Vampire Knight naruto,Kiddy grade,Rosario+Vampire,Shugo Chara, Mermaid Melodypichi pichi pitch. Imi place s-a citesc ficuri si s-a le scriu.Imi place s-a ascult foarte mult muzica mai ales Rock si muzica japoneza.Filmul meu preferat este Amurg. Imi place s-a citesc foarte mult.Cam atat despre mine,daca aveti intrebari spunetile nu mai asteptati
Sus In jos
Invader Lamu

Invader Lamu


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/08/2010

Aici denka-sama sau Elvira Empty
MesajSubiect: Re: Aici denka-sama sau Elvira   Aici denka-sama sau Elvira EmptySam Apr 30, 2011 2:30 pm

Welcome Elvira!
Sus In jos
 
Aici denka-sama sau Elvira
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Warn/Bann (userii problema vor fi trecuti aici)
» Camera lui Mizumi...orice se poate intampla aici...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dimension of Anime Inspiration :: Administratie :: Nou veniti-
Mergi direct la: