Dimension of Anime Inspiration
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Dimension of Anime Inspiration este un forum dedicat tuturor fanilor anime care doresc sa-si petreaca timpul impreuna cu alte persoane cu aceeasi ocupatie, aici va puteti arata talentul de scriitor si desenator.Te asteptam si pe tine sa te inscrii !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugar Sugar Rune

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Reira

Reira


Mesaje : 277
Data de înscriere : 30/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Where is music ^_^

Sugar Sugar Rune Empty
MesajSubiect: Sugar Sugar Rune   Sugar Sugar Rune EmptyMier Dec 30, 2009 6:30 pm

Doamne , deci m-am indragostit de anime-ul asta inca de cand am auzit titlul . Este foarte interesant , grafica foarte buna , coloana sonora funny si povestea este interesanta . Actiunea se imbina frumos si cu romantismul , iar pe ici pe colo este presarat si comicul . Bun , anime-ul prezinta povestea lui Chocolat si a Vanilei , doua prietene bune care devin rivale pentru titlul de regina a lumii magice . Pe langa faptul ca povestea este centrata pe prietenia dintre cele doua , Chocolat se indragosteste de printul ogrilor , Pierre , care intamplator o iubeste . Singura problema este ca cei doi sunt dusmani . Lasand asta la o parte , va spun ca este un anime excelent . Merita vizionat . I-as da nota 10+ fara ezitare :X:X .
Sus In jos
http://www.magicnight.dmon.com
Keira Ryuzoku
Admin
Keira Ryuzoku


Mesaje : 318
Data de înscriere : 17/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Boulevard of broken dreams

Sugar Sugar Rune Empty
MesajSubiect: Re: Sugar Sugar Rune   Sugar Sugar Rune EmptyLun Feb 22, 2010 11:16 am

Sunt de acord cu Reira.Animeul este super tare!Am vazut si eu o parte din el,dar nu l-am terminat;tipic pentru mine.In orice caz,pentru cine iubeste comedia,il recomand.
Sus In jos
https://magicdimension-dream.forumgratuit.ro
 
Sugar Sugar Rune
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dimension of Anime Inspiration :: Discutii pentru toti :: Anime-
Mergi direct la: