Dimension of Anime Inspiration
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Dimension of Anime Inspiration este un forum dedicat tuturor fanilor anime care doresc sa-si petreaca timpul impreuna cu alte persoane cu aceeasi ocupatie, aici va puteti arata talentul de scriitor si desenator.Te asteptam si pe tine sa te inscrii !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hi there ^_^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Reira

Reira


Mesaje : 277
Data de înscriere : 30/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Where is music ^_^

Hi there ^_^ Empty
MesajSubiect: Hi there ^_^   Hi there ^_^ EmptyMier Dec 30, 2009 6:16 pm

Oke , incep prin a spune ca ma numesc Madalina , dar prefer sa mi se spuna Mada . Sunt dintr-un oras obisnuit : Ploiesti , unde niciodata nu se intampla ceva interesant , dar m-am obisnuit deja cu asta . Am aproape 17 ani , desi nu prea s-ar zice (din mai multe motive , dar principalele find infatisarea si comportamentul :-") . Dupa cum se banuieste , sunt o mare fana a animeurilor , preferatele mele fiind : Sugar Sugar Rune , Orphen , Zero no Tsukaima , Devil Hunter Yohko , Witchblade , Lovely Complex , Bleach , Full Metal Panic , Vampire Knight , Full Metal Alchemist , Blood+ , Special A , Kaleido star , Yu yu hakusho , Death note , Team mew mew , Elfen lied , Inuyasha , Galery fake , Gravitation , Jigoku shoujo(Hell girl) , Nana , Rosario+Vampire . etc. Ador sa-mi petrec timpul in compania prietenilor mei si sa scriu fic-uri , mai ales sa citesc [,] carti bune . Sunt o fire prietenoasa , dar si agresiva cand e nevoie (adica in majoritatea timpului;)) ) . Toata lumea imi spune ca sunt nebuna , dar eu o iau ca pe un compliment .
Ja ne !
PS : Daca aveti intrebari , puneti-le , iar eu va voi raspunde .
Sus In jos
http://www.magicnight.dmon.com
Keira Ryuzoku
Admin
Keira Ryuzoku


Mesaje : 318
Data de înscriere : 17/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Boulevard of broken dreams

Hi there ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi there ^_^   Hi there ^_^ EmptyMier Dec 30, 2009 7:47 pm

Hi Hi Mada!!! cheers Bine ai venit pe forum!Intrebari nu am ptr.ca te cunosc de-o viata asa ca iti urez Happy Posting! n_n
Sus In jos
https://magicdimension-dream.forumgratuit.ro
Reira

Reira


Mesaje : 277
Data de înscriere : 30/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Where is music ^_^

Hi there ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi there ^_^   Hi there ^_^ EmptyMier Dec 30, 2009 7:51 pm

Arigato Daiana >Very Happy< . Super forum , siiigur o sa ma distrez aici ! Place la nebunie ! Oricum , ne intalnim in rpg ! Bye bye !
Sus In jos
http://www.magicnight.dmon.com
Mya Higurashi
Admin
Mya Higurashi


Mesaje : 32
Data de înscriere : 01/01/2010
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti

Hi there ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi there ^_^   Hi there ^_^ EmptyDum Feb 14, 2010 1:36 pm

Buna Madalina! Ma bucur ca esti si tu pe aici cu noi pe forum! Distractie placuta!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hi there ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hi there ^_^   Hi there ^_^ Empty

Sus In jos
 
Hi there ^_^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dimension of Anime Inspiration :: Administratie :: Nou veniti-
Mergi direct la: